0 TUNA DEKOR TUNA DEKOR

Kurumsal

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olarak, uluslararası kalite standartlarında üretilmiş ürünlerimiz ile öncelikle ülkemizin gelişen inşaat sektörüne hizmet etmek, yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek, dünyadaki gelişmeler doğrultusunda yeni alanlara ve bölgelere yönelmek şirketimizin misyonudur.Misyonumuz

Doğaya saygılı ve yüksek sağlık standartlarını ön planda tutan teknolojileri, dayanıklılığı sanatla birleştiren desenlerle ” farkındalık yaratan” ürünler yaratıyoruz.

Tasarımlarımızı da doğadan ve tarihten ilham alarak kağıda döküyoruz.

Başarıya “ilkeleri, yenilikleri, farklılıkları” yaratarak ulaşmayı hedefliyoruz. Bu yüzden dünyanın en sağlıklı ve en kaliteli ham maddelerini kullanıyoruz.Gelecekte daha yaşanılabilir bir dünya için bugün atacağımız adımların ne kadar önemli olduğunun farkındayız!

Geçmişe bağlıyız, şimdiye saygılıyız ve geleceğe farklı bakıyoruz.

Yenilikçi, yaratıcı ve öncü bir şirket olarak müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunarak dünya duvar kağıdı pazarında ilk 10 fabrika arasında yer almasını hedefliyoruz..

Değişmez prensibimiz; Dürüst ve güvenilir çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır..

10%
Sürükle Görüntüle Kapat Oynat