0 TUNA DEKOR TUNA DEKOR

Kurumsal

Firma Profili

Faaliyetine 2000 yılında Burak Mefruşat adıyla başlayan firmamız, Tuna Dekor İthal Duvar Kağıtları adı altında tüm yenilikleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

İthal Duvar Kağıtları Toptan satışı alanında yüzlerce renk ve desenlerde ürünlerin dağıtımını yapmaktadır.
Mutlak Memnuniyet anlayışını benimseyerek 2005 yılından itibaren hizmet veren, her geçen gün yenilenen teknoloji ve günümüz trendlerine ayak uydurarak büyüyen ve gelişen TUNA Duvar Kağıtları, sektörünün lider konumunda olan ve zaman içinde en çok tercih edilen firma konumuna gelmiştir.

Etik ilkelerinden, hedef ve değerlerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam eden firmamız, geniş satış ve dağıtım ağı ile hizmet vermeyi sürdürmektedir. Uzman kadrosu ile ihtiyaçları doğru analiz etme ve bünyesinde yer alan geniş ürün stoğu ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermesi memnuniyeti arttırmış ve kendi sektörünün zirvesine emin adımlarla ilerlemesine neden olmuştur.

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004,CE kalite yönetim sistemi ile çalışan ve TSE EN 233, EN 234 sertifikasının sahibi olan marka olarak sektöründeki farkının altını çizmektedir.
Yenilikçi, yaratıcı ve öncü bir şirket olarak firmamız müşterilerine Avrupa standartlarının da üzerinde yüksek kaliteli ürün, rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat sunmaktadır.

10%
Sürükle Görüntüle Kapat Oynat